Merhabalar.
Bu sayfayı açmamın nedeni, blog sayfama uyarladığım son tema (şablon) ile ilgili bilgi vermek ve açıklamalarda bulunmak içindir. Ben belki diğer Bloggerler gibi yayın paylaşmadan ziyade, blog sayfalarının teknik kısmıyla daha çok ilgileniyorum. Blogculukta esas olan benim yaptığım değil, diğer bloggerlerin yaptığıdır.  Şablonun Blogspot uzantılı internet sayfası adresini ziyaret ederek https://new-maggner-templateify.blogspot.com/ daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

New Maggner isimli tema da hızlı ve kullanışlı bir temadır. Ücretsiz ve demo olarak kullanılan temalar kısıtlanmıştır. Yani temanın her özelliğini kullanamazsınız. Ancak, bizim gibi Bloggerlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kadar güzel bir temadır. Özelliklerini keşfettikçe bu sayfaya ilave edeceğim. Şimdilik sağlıklı ve esen kalın.

Süper Hızlı Tema ile ilgili araştırmalarım devam ediyor. Arada sırada tekrar bu temaya dönüyorum ve test ediyorum. Şu anda hepimiz için geçerli olan bir seçenek varsa o da hızdır. Hangi tema daha hızlı açılıyor ve komutlara hızla cevap veriyorsa o temanın tercih edilme şansı daha fazladır. Diğer taraftan şık ve sade olması da tercih nedenidir.