HAKKIMDA


Merhabalar.

Bölümü dil ve edebiyat olan liseyi dışarıdan okuyarak bitirdim. Bir kamu kurumu emeklisiyim. 08 Nisan 1955 doğumluyum ve beş torun sahibi bir dedeyim. Edebiyat, tarih, felsefe, müzik, seyahat, mitoloji, efsane, İslam dini, dinler tarihi ve mukaddes kitabım Kur'an-ı Kerim, ilgi alanlarımı oluşturmaktadır. Müzik enstrümanlarından bağlama ile başlayan sevdam; ud, keman ve kabak kemanesi ile bir müddet devam etmiştir. Artık elimde kalem yazmaya çalışıyorum; yazmayı ve paylaşmayı seviyorum.

Bilginin ve haberin çevresindeki tartışmanın geniş kitlelere ulaşmasında belirleyici rol oynayan; bilgiyi kontrol etme gücüne sahip, büyük medyayı zorlayan, gerçeklerin örtbas edilemediği ve modern medya çağının yeni bir aşaması olduğu tartışılmaz blog dünyasına; karınca kararınca, ben de yerimi "Değirmenden Mektup Var" isimli blog sayfamla Blogger'de alarak katılmak istedim. 
Selam ve saygılarımla.

ANA SAYFA

4 yorum:

 1. Değerli ağabey, her kelimesinden , satırından büyük keyif alınacak yazılarınızı zevkle okudum..
  hiç bozmayın inşallah diyerek, ve mübarek ramazan ayınızı tebrik ederek bitireyim..esen kalın..

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar Ephendy, Hoş Geldiniz.
  Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim.

  Yazılarımı beğenmiş olmanız beni çok mutlu etmiştir. Cenabı- Allah'da sizi memnun ve bahtiyar eylesin. Bilmukabele ben de sizin Ramazan ayınızı tebrik edr, hayırlı Ramazanlar dilerim.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar, kendini çok yönlü geliştirmeye çalışmış bir insan profili okudum. Bloguma yaptığınız ziyaret için çok teşekkür ederim. Ayrıca "En Çok Okunan Yazılar" köşenizde kendi paylaşımımı görünce mutlu oldum. Yeni yazılarda karşılaşmak ümidiyle :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar Yıldız, Hoş Geldiniz.
   Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim.
   Evet, maalesef yüksek tahsil yapamadım ama; kendimi geliştirmek için çok çaba sarfettiğim konusunda kendim değil, beni tanıyanların bunu söyleyerek teyit etmesi, elbette beni son derece memnun etmektedir. Size çok teşekkür ederim. İyi ve güzel paylaşımlarda bulunmak ve buluşmak üzere esen kalın.

   Sil