HAKKIMDA


Merhabalar.
Bölümü dil ve edebiyat olan liseyi dışarıdan okuyarak bitirdim. Bir kamu kurumu emeklisiyim. 08 Nisan 1955 doğumluyum ve beş torun sahibi bir dedeyim. Edebiyat, tarih, felsefe, müzik, seyahat, mitoloji, efsane, İslam dini, dinler tarihi ve mukaddes kitabımız Kur'an-ı Kerim, ilgi alanlarımı oluşturmaktadır. Müzik enstrümanlarından bağlama ile başlayan sevdam; ud, keman ve kabak kemanesi ile bir müddet devam etmiştir. Artık elimde kalem yazmaya çalışıyorum; yazmayı ve paylaşmayı seviyorum.

Bilginin ve haberin çevresindeki tartışmanın geniş kitlelere ulaşmasında belirleyici rol oynayan; bilgiyi kontrol etme gücüne sahip büyük medyayı zorlayan, gerçeklerin örtbas edilemediği ve modern medya çağının yeni bir aşaması olduğu tartışılmaz blog dünyasına, karınca kararınca  ben de yerimi "Değirmenden Mektup Var" başlıklı blog sayfamla Blogger'de yer alarak katılmak istedim. 
Selam ve dualarımla.

ANA SAYFA

Yorumlar

 1. Değerli ağabey, her kelimesinden , satırından büyük keyif alınacak yazılarınızı zevkle okudum..
  hiç bozmayın inşallah diyerek, ve mübarek ramazan ayınızı tebrik ederek bitireyim..esen kalın..

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar Ephendy, Hoş Geldiniz.
  Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim.

  Yazılarımı beğenmiş olmanız beni çok mutlu etmiştir. Cenabı- Allah'da sizi memnun ve bahtiyar eylesin. Bilmukabele ben de sizin Ramazan ayınızı tebrik edr, hayırlı Ramazanlar dilerim.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder