Folklor

Kırşehir ili Kaman ilçe merkezindeki ilköğretim okullarımızla birlikte bazen de köy ve belde ilköğretim okullarımıza kadar uzanan  halk oyunları çalışması ile sene sonu öğrenci gösteri çalışmalarına Kaman Halk Eğitim Merkezi Memuru arkadaşım Yılmaz Dursun ile beraber katılırdık. O bağlama icra ederdi, ben de yerine göre keman ve kabak kemane icra ederdim. Bu güzel faaliyetlerimizle ilgili fotoğraf karelerine yer vererek sizlerle paylaşmak istedim.


YazBlogcu

ReferandumReferandumun sonucunu aldık. Başbakan'ın istediği oldu. Artık önünde durabilecek hiçbir güç yok. Şimdi kafasının içindekileri hayata geçirmesinin zamanıdır.

Artık "yargı" ona ayak bağı olmayacak. Ayak bağı olmak ne kelime, artık orayı da istediği gibi yönlendirecek, istediği kararları çıkaracak, istediği davalara istediği yargıç ve savcıları atayabilecek.

Bugüne kadar iktidar gücü elinde değilmiş gibi yapamadığı her şey için birilerini suçluyordu.

Şimdi önünde engel kalmadı. Ne biliyorsa yapmasının zamanıdır. 2012'de Çankaya'ya cumhurbaşkaı olarak değil de başkan olarak çıkmaya hazırlanan Başbakan,  "Başkanlık sistemi " sinyallerini çoktan verdi bile..

Ne art niyetliyim, ne de ön yargılıyım; ben ülkem için sadece en iyisini, en güzelini ve en doğrusunu istiyorum!