Straejik Rezalet!


Kıymeti kendinden menkul, “Stratejik derinlik” dehası Hariciye Nazırı Davutoğlu, Suriye’nin kuzeyine yerleşen PKK’yı destekleyen postal öpücüsü Barzani’yi Ankara’ya çağırıp haddini bildirmek yerine ayağına gidiyor.

TEPKİLER:

Oktay Vural MHP Grup Başkanvekili
Bir taraftan Suriye’deki muhalifleri silahlandıracaksın, Esad diktatördür diyeceksin, ondan sonra da kırmızı çizgimiz yok  diyeceksin. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

Gürkut Acar CHP Antalya Milletvekili
Başbakan ve AKP hükümeti kendi varlık sebebi olarak gördükleri ABD’ye tam tabidir.Suriye’nin bütünlüğü bizim için kırmızı çizgidir, bundan ödün verilmez!

İnal Batu Emekli Büyükelçi
Suriye’nin kuzeyindeki Kürt bölgesini Irak’taki gibi kabullendik. “Kırmızı çizgilerimiz Irak’ın toprak bütünlüğü “ diyorduk onu unuttuk. Dış politikanın iflas manzarasıdır.

Onur Öymen  Emekli Büyükelçi
Suriye’nin kuzeyindeki Kürt oluşumlarını doğrudan doğruya ayağına gittiğiniz Barzani yönlendiriyor. Bunu yaparken PKK benzeri kuruluşu da davet ediyor.

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi

Siyonizm

Yahudi’nin dünyaya hakim olma plan ve politikasına Siyonizm denir. Siyonizm’i bir timsaha benzetirsek, bu timsahın üst çenesi Komünizm, alt çenesi Kapitalizm’dir. Bütün hayvanların alt çenesi hareket ettiği halde, timsahın üst çenesi hareketli olduğu için onu misal veriyoruz. Bu iki çenenin (Komünizm ve Kapitalizm) çarpışır görünmeleri düşmanlıklarından değil, aralarına giren avlarını ezmek ve gövdeyi (Siyonizm’i) beslemek içindir.  

Bugün artık Komünizm tamamen iflas etmiş ve çökmüş. Kapitalizm de içinden çürümüş ve yakında çökmeye ve çözülmeye mahkum hale gelmiştir. Nato ve Varşova Paktları, İslam’a karşı yeni bir Haçlı orduları şeklinde birleşmiştir.

Dünyayı ezen sömürü canavarının kalbi Siyonizm, beyni Haçlı Avrupa, sağ kolu Amerika, sol kolu Rusya’dır.

Asrımızdaki zulümlerin baş sorumlusu olan Siyonizm ve küfür cephesi de gelişmiş ve güçlenmiştir. Gizli Dünya Devletini kurmuşlar ve yürütmektedirler.